System Telewizji Szpitalnej

Telewizja

Internet

Filmy

Książka czytana

Opis Systemu Telewizji Szpitalnej

W 1996 roku pojawia się  pierwszy szpital posiadający System Telewizji Szpitalnej (STS) w Polsce.
Budowa systemu polega na montażu telewizorów w salach szpitalnych wraz z urządzeniami wrzutowymi, które pozwalają na pobieranie opłat za korzystanie z telewizorów.

Firma POLTV MULTIMEDIA jest prekursorem tej idei i przygotowując rynek dla swoich partnerów zawarła umowy na montaż z ogromną ilością szpitali w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą listą szpitali.
Długotrwała obserwacja rynku oraz własne doświadczenie w praktyce stały się podstawą do stworzenia funkcjonującej koncepcji Systemu Telewizji Szpitalnej.
W trosce o bezawaryjność systemu, zachęcenie pacjentów do korzystania z niego oraz zapewnienie jego wieloletniego funkcjonowania – stosowany jest tylko sprzęt najwyższej jakości z zapewnionym serwisem, również pogwarancyjnym.

W 2012 roku powstaje Cyfrowy System Telewizji Szpitalnej (DSTS)

DSTS – Cyfrowy System Telewizji Szpitalnej (Digital STS)
Najnowszy system DSTS jest najbardziej zaawansowanym technologicznie produktem nie tylko w Polsce. Zapewnia on pacjentom oprócz oglądania reemitowanych programów telewizyjnych również dostęp do internetu i wypożyczalni filmów. Możliwe jest także słuchanie książek czytanych i zakup doładowań telefonicznych, a wszystko dzięki w pełni zintegrowanemu systemowi komputerowemu.
Działanie całego systemu jest bezpośrednio nadzorowane z naszej firmy, co daje wiele możliwości, np. uruchomienie za darmo dla pacjenta systemu w dowolnej sali, oddziale. Podanie istotnych informacji dla pacjentów na specjalnym pasku w razie nadzwyczajnej sytuacji.

Koncepcja Cyfrowego Systemu Telewizji Szpitalnej (DSTS)

Długotrwała obserwacja rynku (od 1995 r.) oraz własne doświadczenia (ponad 260 zabudowanych szpitali) w praktyce stały się podstawą do stworzenia nowej koncepcji Systemu Telewizji Szpitalnej.
W nowej koncepcji pacjent, szpital oraz świat zewnętrzny pozostają w ciągłej interakcji, a to oznacza komunikację dwukierunkową. Pacjent poprzez telewizję, radio, internet, książki, muzykę uczestniczy w życiu zupełnie tak samo jak na co dzień w domu, pracy czy na urlopie.
Szpital może komunikować się z pacjentem poprzez specjalny kanał informacyjny, tworzony przez pracowników szpitala.
Świat zewnętrzny prócz ogólnej komunikacji przez telewizję i inne media może komunikować się z pacjentem poprzez internet.

Dlaczego warto zostać partnerem POLTV Multimedia?

DSTS to przyszłościowy i posiadający wiele możliwości rozwoju system. Jest on zaawansowany technologicznie i przyjazny dla pacjentów, a także w wielu przypadkach służy również szpitalowi oraz osobom odwiedzającym chorych.
Szpitale nie ponoszą żadnych kosztów i odpowiedzialności związanych z budową i funkcjonowaniem systemu.
Szpital oprócz otrzymywania opłaty za funkcjonowanie DSTS partycypuje w zyskach z wielu innych źródeł przychodów generowanych przez DSTS.
Dodatkowo wyłącznie firma POLTV Multimedia oferuje darmowy dla pacjentów kanał TV Zdrowie, który prezentuje szeroko rozumianą tematykę zdrowia w ciekawy i barwny sposób. POLTV Multimedia charakteryzuje się dobrą organizacją pracy firmy, wysoką jakością stosowanych urządzeń i oprogramowania oraz estetyką montowanych systemów.
Olbrzymie doświadczenie pozwala zarządowi szpitala być spokojnym o realizację projektu, tzn. budowę systemu bez konfliktu z pacjentami czy personelem.

Mamy nadzieję, że nasza propozycja wzbudzi Państwa zainteresowanie ponieważ nasz Cyfrowy System Telewizji Szpitalnej to jedyny system w Polsce dający tak olbrzymie możliwości.

W maju 2013 POLTV Multimedia przekształciła się w spółkę akcyjną i rozwija Cyfrowy System Telewizji szpitalnej o nowe funkcje.

© Poltv.pl 2016 | Projekt i wykonanie: Getso.pl